PRIPOJTE SA K VÍŤAZNÉMU TÍMU

Máme tímového ducha, pomáhame si, vzdelávame sa, komunikujeme

Mgr. Zuzana Kouřilová

personálna manažerka

Zaujímate sa o prácu v De Heus?

Pozrite sa na naše voľné miesta

Pošlite mi životopis

Vitajte v De Heus

Svetová populácia rýchlo rastie. Odvetvie poľnohospodárstva sa preto musí zintenzívniť a udržateľným spôsobom zvýšiť produkciu bezpečných a zdravých potravín a súčasne znížiť ich vplyv na klímu a životné prostredie. Hľadáme ľudí, ktorí nám môžu pomôcť tieto výzvy zvládnuť. Naši zákazníci, producenti mäsa, rýb, mlieka a vajec, sa spoliehajú na to, že im poskytneme výživové koncepty a rady, ktoré zaistia maximálne zdravie zvierat a ich optimálny výkon. Pokiaľ ste akčná a podnikavá osobnosť, pozrite sa, prosím, na naše voľné miesta.


Nájdite si prácu snov

De Heus je spoločnosť, ktorá vlastní viac ako 80 fabrík vo viac ako 20 krajinách. Naše produkty distribuujeme v 75 krajinách a každý deň viac ako 8 000

profesionálov prispieva k splneniu našich cieľov a ambíciám.

Ponúkame širokú škálu pracovných príležitostí naprieč rôznymi odvetviami, od globálnej výživy po obchodný rozvoj a nákup, od financií a účtovníctva po ľudské zdroje, od IT služieb po marketing, od výroby cez kvalitu až po logistiku.

Výživa, výskum a vývoj

Projektový manažment

Manažment

Výroba, manipulácia, údržba

Kvalita

Administratíva

Nákupné odd.

Špecialisti a obchodné odd.


Prečo pracovať s nami

De Heus, to je rodinná firma s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorej hlavnou aktivitou je výroba a predaj vysoko kvalitných krmív pre zvieratá. Naším poslaním je udržať fungovanie De Heus ako rodinného podniku a dosahovať rast v oblasti krmív v celosvetovom meradle, v súlade s našou víziou, našimi hodnotami a kultúrou. Týmto spôsobom chceme povzbudiť rast a pokrok v poľnohospodárstve na všetkých trhoch, na ktorých aktívne pôsobíme.

A aké sú naše benefity?

  • 5 týždňov dovolenky
  • stabilná medzinárodná spoločnosť
  • motivujúce prostredie
  • obedy za 1,25 EUR
  • firemné akcie
  • príspevok na penziu
  • systém kafetérie
  • kurzy angličtiny
  • ďalšie vzdelávanie
  • výhodné volanie a internet od Vodafone až pre 5 rodinných príslušníkov

Vzdelávanie a rozvoj

Veríme, že naši ľudia sú hybnou silou pokroku. Váš rast podporíme! V rýchlo sa rozvíjajúcej organizácii práve naši zamestnanci vytvárajú posun na dosiahnutie našej stratégie. Investujeme preto do rozvoja talentov a vytvárame kultúru aktívneho vzdelávania a rozvoja.

Naša firemná kultúra je unikátna

Na to, aby sme dosiahli naše ciele, sú nevyhnutní nadšení a oddaní zamestnanci. Ľudia, ktorí prejavujú podnikateľského ducha, odhodlanie a vedúce postavenie, môžu prispieť k rastu a úspechu našej spoločnosti teraz aj v budúcnosti!

Firemná kultúra

Staň sa jedným z nás