Minerálne a doplnkové krmivá

Zvláštna starostlivosť o všetky životné etapy Vašich zvierat

Dobrý začiatok je polovica úspechu

Ako poľnohospodár chcete chovať zvieratá, ktoré majú dobrý výkon. Spoločným menovateľom špecializáciou De Heus je, že všetky sú navrhnuté tak, aby spĺňali kľúčový účel, a to od poskytnutia najlepšieho štartu do života mladým zvieratám po riešenie dôležitých fáz ich produktívnych životných cyklov.

Mladé zvieratá si zaslúžia to najlepšie

Každé mladé zvíře prochází stejným růstovým procesem, ale dělá to svým vlastním tempem a svým vlastním způsobem. To závisí na faktorech, jako je genetika, prostředí, management atd. Během prvního týdne života je zdraví mladých zvířat velmi křehké.

Ďalšie druhy krmív

Správna výživa v správny čas

De Heus vyvíja špeciality na podporu zvierat prostredníctvom fáz vysokej intenzity produkčného cyklu. Napríklad špeciálne výrobky, ktoré udržujú vaše dojnice zdravé počas obdobia sucha alebo zvyšujú plodnosť a laktáciu prasníc. Kombinácia našich rozsiahlych nutričných znalostí v kombinácii s našimi znalosťami o tom, čo je bežnou praxou, nám umožňuje určiť naše špeciality s vysokou presnosťou, aby sme dodali presné živiny v správny čas.

 

Stimulácia chutnosti mladých zvierat

V našich špecialitách pre mladé zvieratá zabezpečujeme, aby bielkoviny boli veľmi stráviteľné a formulované tak, aby stimulovali chutnosť mladých zvierat.

Naše formulačné a výrobné technológie sú navrhnuté tak, aby vytvárali produkt so správnou štruktúrou, ktorý zvyšuje absorpciu zvieraťa a podporuje optimálne trávenie všetkých životne dôležitých živín. Pozorovaním mladých zvierat na našich vlastných farmách a na farmách našich zákazníkov sme boli schopní vytvoriť výživové vzorce a riešenia, ktoré zabezpečia optimálny štart na všetkých typoch fariem.

Podpora zdravia mladých zvierat

Naše špeciality pre mladé zvieratá sú navrhnuté tak, aby podporovali zdravie a zvyšovali odolnosť voči infekciám v najzraniteľnejšej fáze ich života. Naša výživa mladých zvierat navyše uľahčuje prechod na inú stravu a problémy spojené s odstavením. Produktové rady sa bezproblémovo prepájajú a podporujú vývoj v každej životnej fáze.

Podpora farmárov po celom svete

Farmári po celom svete čerpajú z našich znalostí v oblasti výživy. Krmivo, ktoré potrebujú, je vždy nablízku. Vďaka našej rozsiahlej logistickej sieti môžeme rýchlo a efektívne zásobovať farmára kdekoľvek na svete.

Nájdete nás tu