Kto sme

Odborníci v oblasti výživy zvierat

Výživa zvierat, to je naša hlavná činnosť

De Heus s.r.o. je výrobcom kompletného radu kŕmnych zmesí, premixov, koncentrátov a kŕmnych špecialít. Našimi zákazníkmi sú malí aj veľkí poľnohospodári, integrácie a predajcovia. Poskytujeme im výživové koncepty, ktoré zaisťujú maximálne zdravie zvierat a optimálny výkon. Umožňujeme im kŕmiť každý deň ich hydinu, ošípané, dobytok a ďalšie zvieratá. Investujeme do celého dodávateľského reťazca, aby sme podporili rozvoj poľnohospodárskeho sektora.

Ako to všetko začalo

Históriu mlynárskej rodiny De Heus možno vysledovať 300 rokov na veternom mlyne v slávnom obraze Jacoba van Ruisdaela „The mill at Wijk bij Duurstede“.

Viac o našej histórii

Naši zákazníci

Sme dodávateľom komplexnej výživy zvierat, vyrábame kŕmne zmesi, premixy, koncentráty a kŕmne špeciality pre našich zákazníkov po celom svete.

Farmári

Malí a veľkí chovatelia hospodárskych zvierat

Integrácie

Integrácie, ktoré vyrábajú svoje vlastné krmivá

Predajcovia krmív

Pre maloobchodný predaj vyrábame krmiva značky Energys® a Energys® Hobby

Naše poslanie

Každý deň pracujeme na vytváraní lepšieho prístupu k bezpečnému a zdravému jedlu pre rastúcu svetovú populáciu tým, že poskytujeme našim zákazníkom produkty a služby, ktoré potrebujú pre starostlivosť o svoje zvieratá a pre trvalo udržateľný rozvoj ich podnikania.

Viac o našom princípe
Nahliadnite do sveta De Heus