Kvalita je kľúčová

Prvotriedne krmivá začínajú vášňou pre kvalitu

Kvalita vždy prevažuje

To bol náš hlavný princíp po viac ako sto rokov a stále je pre každé naše výrobné miesto. Všetky naše výrobné závody preto spĺňajú najnovšie štandardy kvality. To je zásada, ktorú aplikujeme na náš výskum, operačné stratégiu a na všetky naše produkty. Konzistencia a spoľahlivosť sú vo výžive zvierat kľúčové, pretože neustále poskytujú overené výsledky. Tento nekompromisný prístup zabezpečuje, že z toho budú mať prospech aj naši zákazníci.

Dokonalá výživa pre zvieratá

Skúmame a spochybňujeme všetko prostredníctvom výskumu, výskumu a ďalšieho výskumu! Naše globálne výskumné farmy sú umiestnené tam, kde je centrum vedomostí a technologická infraštruktúra pre konkrétnu skupinu zvierat.

Viac o našom výskume a vývoji

Zlepšovanie štandardov kvality na dennej báze

Quality Management je o zabezpečenie toho, aby naše kŕmne produkty ponúkali rovnako vysokej nutričnej výsledky pre našich zákazníkov dnes aj zajtra. Znovu a znovu. Dôsledný prístup, ktorý spĺňa výživové potreby vašich hospodárskych zvierat a prináša predvídateľné výsledky.

Nie je to ľahké ani rýchle, ale aby sme zabezpečili najlepšie výsledky pre našich zákazníkov a ich zvieratá, sústavne sa zameriavame na kontrolu príjmu našich surovín, priebežnú kontrolu počas výrobných procesov a záverečnú kontrolu hotových krmív.

Všetky súvisiace analýzy vykonávajú naše miestne najmodernejšie laboratóriá, ktoré používajú rovnaké pravidlá kvality a štandardy.

Prirodzene naša vášeň pre kvalitu ide ďalej. Každý deň sa snažíme ísť o krok ďalej v zlepšovaní našich procesov, riadenia procesov a zefektívnenie globálnej uniformity procesov. Pri každodennom dodržiavaní našich štandardov kvality hrá úlohu tiež vášeň pre kvalitu a servisné mentalitu našich zamestnancov.


Investície do technológie výživy

Neustále investujeme do aplikovaného výskumu a výrobných technológií. Pokračujeme v budovaní alebo optimalizácii laboratórií, výskumných zariadení a tovární. To isté platí pre naše obchodné procesy. Preto sú naše výrobné závody vybavené najmodernejšími technológiami. Vždy sme sa zamerali na ochranu a neustále rozširovanie našich kritérií kvality.