VÝŽIVA ZVIERAT

Najlepší štart pre Vaše zvieratá

Získajte správnu výživu pre svoje zvieratá

S rýchlo rastúcou svetovou populáciou a životnou úrovňou sa zvyšujú nároky na poľnohospodárstvo a výrobu potravín. Výroba potravín musí byť udržateľná a odpovedať vysokým nárokom zákazníkov. Ako popredný dodávateľ krmiva pre zvieratá podporuje spoločnosť De Heus prácu poľnohospodárov a dodávateľov živočíšnych bielkovín, ako je mäso, mlieko, vajcia a ryby.

Okrem dodávok vysoko kvalitných krmív ponúkame tiež podrobné informácie a poznatky o výžive, zdraví a chovu zvierat a hospodárenie, a tak pomáhame zákazníkom k väčšej efektivite aj k technologickému pokroku. Tiež pomáhame poľnohospodárom zlepšovať ekologický dopad ich podnikania.


Kvalita vo všetkých našich činnostiach

Kvalita je kľúčová. Už viac ako 100 rokov je pre nás hlavnou prioritou. Všetky naše výrobné závody spĺňajú najnovšie štandardy kvality a túto zásadu aplikujeme aj v našom výskume, procesoch a všetkých produktoch.

Viac o kvalite

Naše druhy krmív

Každá farma je iná a vyžaduje svoj vlastný špecifický koncept kŕmenia zvierat. Tu sú kľúčové zvieratá a ich prostredie.

De Heus vyvíja a vyrába výživové produkty, ktoré sú prispôsobené každej fáze života zvieraťa a sú založené na situácii jednotlivých fariem a cieľoch farmára. Naše nutričné ​​produkty zahŕňajú:


Naši zákazníci

Sme dodávateľom komplexnej výživy zvierat, vyrábame kŕmne zmesi, premixy, koncentráty a kŕmne špeciality pre našich zákazníkov po celom svete.

Farmári

Malí a veľkí chovatelia hospodárskych zvierat

Integrácie

Integrácie, ktoré vyrábajú svoje vlastné krmivá

Predajcovia krmív

Pre maloobchodný predaj vyrábame krmiva značky Energys® a Energys® Hobby


Spolupráca na farme, tým je De Heus výnimočné

Náš prístup založený na každodenné prítomnosti na farmách nám poskytuje cenné poznatky a postrehy pre podporu ďalších tisícov fariem po celom svete.

Viac o našom prístupe

Výskum a vývoj

Zahŕňame celý dodávateľský reťazec a rozširujeme aj naďalej svoje znalosti vo všetkých oblastiach. Spolupracujeme s partnermi vo všetkých fázach reťazca, vrátane spoločností zameraných na genetiku zvierat a bitúnkov. Pri prehlbovanie našich znalostí a skúseností úzko spolupracujeme tiež s poprednými vedecko-výskumnými ústavmi a testovacími / výskumnými farmami po celom svete.

 

Využite celý náš sortiment služieb pre poľnohospodárov

Poskytujeme najnovšie poznatky a informácie z celého sveta. Naši špecialisti sa podieľajú na vývoji a fungovanie celého radu nových technológií a venujú osobitnú pozornosť zdieľanie svojich znalostí. To všetko farmárom umožňuje dosahovať prvotriedne výsledky.