Králiky a činčily

Riešenie pre chovné samice, výkrm králikov a činčily

Jiří Barták, DiS.

Špecialista pre králíky

Máte záujem o ďalšie informácie?

Kontaktujte ma

Veľkochovy králikov

V deväťdesiatych rokoch minulého storočia vznikli na Slovensku a v Českej republike farmové zariadenia pre veľkochovy králikov, ktoré produkujú vysoko kvalitné zdravé mäso podľa náročných požiadaviek zákazníkov. V súčasnej dobe sú chované vysoko produktívne hybridný plemená králikov, ktorá neustále zvyšujú svoj rastový potenciál. Farmári sledujú najnovšie trendy v chove králikov. Rozvíjajú svoje farmy podľa najmodernejších poznatkov a v súčasnej dobe sa zameriavajú predovšetkým na potreby welfare chovu králikov.

Pre chovateľov brojlerových králikov spoločnosť De Heus pripravila ucelený systém výživy králikov. Pre výrobu kŕmnych zmesí pre králiky používame starostlivo vybrané suroviny. Vo výrobnom závode v Kendiciach a Běstoviciach (ČR) vyrábame kŕmnej zmesi kvalitnou technológiou výroby. Výsledkom je stabilný, vysoko kvalitný kŕmna zmes a tvrdé bezprašné granule.


Kvalita vo všetkých našich činnostiach

Kvalita je kľúčová. Už viac ako 100 rokov je pre nás hlavnou prioritou. Všetky naše výrobné závody spĺňajú najnovšie štandardy kvality a túto zásadu aplikujeme aj v našom výskume, procesoch a všetkých produktoch.

Viac o kvalite

Spolupráca na farme, tým je De Heus výnimočné

Náš prístup založený na každodenné prítomnosti na farmách nám poskytuje cenné poznatky a postrehy pre podporu ďalších tisícov fariem po celom svete.

Viac o našom prístupe