KONCENTRÁTY

Zloženie pre stimuláciu výsledkov a zdravie

Miešanie s De Heus

De Heus je prémiovým výrobcom krmív a komponentov krmív už viac ako storočie. Každá formulácia je vytvorená v našich vlastných závodoch podľa našich náročných štandardov. Poľnohospodári po celom svete ťažili z našich rozsiahlych znalostí, čo nám umožnilo významne zmeniť ich a ich zvieratá.

Máme špecialistov na technológii krmív, zabezpečenie kvality, mikroklíma, kontrolu kvality, výživu, chov a riadenie stáda. Koncentráty možno dávkovať a miešať s vašimi vlastnými makro prísadami podľa vašich individuálnych špecifikácií.

S našimi koncentráty spoznáte rozdiel

Pred zvážením outsourcingu dodávok tiež optimálne využívame suroviny, ktoré sú už na farme k dispozícii. Táto metóda nám umožňuje ponúkať flexibilné recepty krmív. Náš tím špecialistov vám tiež môže rýchlo a efektívne poradiť s vylepšením všetkých vašich "činností pri výrobe krmív".

Ďalšie druhy krmív

Konzistentné krmivo po celý rok

Naše koncentráty obsahujú všetky základné živiny, ako sú vitamíny, mikro-minerály, makro-minerály, aminokyseliny, prísady a zdroje bielkovín, ktoré možno ľahko miešať s vašimi vlastnými surovinami. To umožňuje vyrábať vysoko kvalitné a konzistentné krmivo po celý rok.

Podpora farmárov po celom svete

Farmári po celom svete čerpajú z našich znalostí v oblasti výživy. Krmivo, ktoré potrebujú, je vždy nablízku. Vďaka našej rozsiahlej logistickej sieti môžeme rýchlo a efektívne zásobovať farmára kdekoľvek na svete.

Nájdete nás tu