DRUHY KRMÍV

Dodáme Vám všetky druhy krmív pre zvieratá

Môžete vidieť rozdiel

Vyvažovať nutričné požiadavky zvierat v stále náročnejšom svete je každodenná výzva. Náš prístup ku krmivám nikdy nebol o jednoduchých riešeniach, pretože neexistujú žiadne skratky k vysoko kvalitnej výžive zvierat. Starostlivo skúmame všetko od kvality surovín až po výhody jednotlivých ingrediencií pre každú skupinu zvierat. Študujeme prínosy pre zdravie a skúmame výživové hodnoty v životných cykloch a to, ako fungujú konkrétne vzorce v rôznych klimatických podmienkach.


Naše druhy krmív

Každá farma je iná a vyžaduje svoj vlastný špecifický koncept kŕmenia zvierat. Nižšie sú uvedené kľúčové zvieratá a ich prostredie.

De Heus vyvíja a vyrába výživové produkty, ktoré sú prispôsobené každej fáze života zvieraťa a sú špecifické pre situáciu jednotlivých fariem a cieľoch farmára. Naše nutričné produkty zahŕňajú:

Kvalita vo všetkých našich činnostiach

Kvalita je kľúčová. Už viac ako 100 rokov je pre nás hlavnou prioritou. Všetky naše výrobné závody spĺňajú najnovšie štandardy kvality a túto zásadu aplikujeme aj v našom výskume, procesoch a všetkých produktoch.

Viac o kvalite

Podpora farmárov po celom svete

Farmári po celom svete čerpajú z našich znalostí v oblasti výživy. Krmivo, ktoré potrebujú, je vždy nablízku. Vďaka našej rozsiahlej logistickej sieti môžeme rýchlo a efektívne zásobovať farmára kdekoľvek na svete.

Nájdete nás tu