NECHÁME VÁŠ TALENT POVYRÁSŤ

s De Heus vzdelávaním a rozvojom to je prirodzené

Vzdelávanie a rozvoj

V rýchlo sa rozvíjajúcej organizácii pomáhajú naši zamestnanci plniť stratégiu a dosahovať stanovené ciele. Investujeme preto do rozvoja talentov a vytvárame kultúru vzdelávania a rozvoja bez ohľadu na rolu.

Náš najmodernejší Talent Suite poskytuje množstvo online vzdelávacích programov prispôsobených vašim potrebám. Organizujeme tiež globálne rozvojové programy, ako je naša Feed Academy a De Heus Business School. U nás máte dostatok príležitostí sa vzdelávať, rásť a spolupracovať so svojimi rovesníkmi z celého sveta. Vytvárame inšpiratívne pracovné prostredie, v ktorom môžete rozvíjať svoj talent a naplňovať svoj potenciál.

Naša firemná kultúra je unikátna

Na to, aby sme dosiahli naše ciele, sú nevyhnutní nadšení a oddaní zamestnanci. Ľudia, ktorí prejavujú podnikateľského ducha, odhodlanie a vedúce postavenie, môžu prispieť k rastu a úspechu našej spoločnosti teraz aj v budúcnosti!

Firemná kultúra

Medzinárodný tím

De Heus je spoločnosť, ktorá vlastní viac ako 80 fabrík vo viac ako 20 krajinách. Naše produkty distribuujeme v 75 krajinách a každý deň viac ako 8 000 profesionálov prispieva k splneniu našich cieľov a ambícií.

Ponúkame širokú škálu pracovných príležitostí naprieč rôznymi odvetviami, od globálnej výživy po obchodný rozvoj a nákup, od financií a účtovníctva po ľudské zdroje, IT služby až po marketingovú komunikáciu.