PREMIXY

Naše recepty šijeme na mieru Vašim potrebám

Farmári po celom svete sa spoliehajú na naše premixy

Premixy od De Heus sú pokročilé, prispôsobené zmesi rôznych mikro prísad, ktoré možno dávkovať a miešať s vašimi vlastnými prísadami podľa vašich individuálnych špecifikácií. Je dôležité zabezpečiť správne a rovnomerné rozdelenie mikro prísad, ako sú vitamíny, minerály a aminokyseliny. Je dôležité, aby každé zviera získalo presne rovnováhu, ktorú potrebuje.

Ak chcete poskytovať lepšiu výživu, musíte zaistiť stabilný prísun tých najlepších ingrediencií z dôveryhodných zdrojov. Preto sa farmári po celom svete spoliehajú na konzistentnú kvalitu našich premixov, pretože v tom nerobíme a nebudeme robiť kompromisy. Okrem toho pravidelne testujeme a analyzujeme každú formuláciu, aby sme zaistili rovnomerné rozptýlenie živín pri aplikácii na väčšie objemy krmiva.

Flexibilné recepty

Môžeme dávkovať a miešať mikro prísady v požadovaných objemoch / množstvách a šaržiach. Pri vývoji našich nutričných riešení vždy optimálne využívame terawské materiály, ktoré sú už k dispozícii na farme. Táto metóda nám umožňuje ponúkať flexibilné recepty krmív.

Ďalšie druhy

Podpora vo všetkých Vašich aplikáciách premixov

Vďaka celosvetovým výrobným závodom a nášmu prístupu "na farme" sme získali širokú škálu vedomostí a skúseností vo všetkých aspektoch kŕmneho reťazca. Tieto znalosti a skúsenosti používame na to, aby sme vám poskytli optimálne a prispôsobené riešenie kŕmenie. Podľa nášho názoru zahŕňa riešenia na mieru tiež poradenstvo, ako používať premixy v kombinácii s miestne dostupnými surovinami. Pridávame hodnotu vášmu výrobnému procesu a ponúkame profesionálne rady týkajúce sa správy kŕmenia vašich zvierat.


Podpora farmárov po celom svete

Farmári po celom svete čerpajú z našich znalostí v oblasti výživy. Krmivo, ktoré potrebujú, je vždy nablízku. Vďaka našej rozsiahlej logistickej sieti môžeme rýchlo a efektívne zásobovať farmára kdekoľvek na svete.

Nájdete nás tu