Kone

Doba sa mení a návrat k prírode a prirodzenosti patrí k najvýraznejším trendom súčasnosti. Podobne, ako pristupujeme k sebe, by sme mali pristupovať ku všetkým živým tvorom. Nie inak by tomu malo byť aj u koní. Ich domovom vždy boli rozľahlé pasienky a hlavným zdrojom potravy trávnatý porast, čomu sa dokonale prispôsobilo aj ich trávenie. Upravili sme preto zloženia našich krmív, v ktorom sme obmedzili obilniny a nahradili ich vlákninou, tak aby čo najlepšie zodpovedalo skutočným potrebám koní. Táto krásna zvieratá zostávajú aj napriek možnosti moderného chovu stále tými slobodnými tvormi, ktorí potrebujú priestor, jeden druhého a celodenné prístup ku krmivu.

Maroš Marčičiak
Energys a Hobby krmivá
Maroš Marčičiak
Energys a Hobby krmivá

Energys ® pre kone

V krmivách Energys® sme sa zamerali na prirodzenosť vo výžive koní a vytvorili sme krmivá umožňujúci zostaviť kŕmnej dávky, ktoré vyhovujú pri rekreačnom, športovom i pracovnom využitie koní. Nikto ale nepozná koňa tak dobre ako jeho majiteľ. Preto našim zákazníkom ponúkame možnosť namiešať vlastné kŕmnu dávku presne na mieru svojmu koni.

Krmivá Energys pre vás vyrábame takmer 20 rokov v najmodernejšom závode v východočeských Běstovice. Naša spoločnosť je renomovaným výrobcom krmív pre kone už dlhé roky. Snažíme sa pracovať tak, aby boli spokojní naši zákazníci, a predovšetkým ich zvieratá, a aby sa im dostávalo všetkého, čo potrebujú. Kone našich zákazníkov sú tým, čo nás motivuje k práci, tým, čo nás teší, a súčasne aj naším poslaním. Preto sme novú radu krmív Energys® pripravili tak, aby sa čo najviac blížila tomu, čo kone skutočne potrebujú.

  • prirodzenosť
  • tradícia
  • prístup
  • pestrosť

Línie krmív Energys®

Naša pestrá ponuka krmív sa hodí pre každého koňa. Pri vývoji receptúr sme sa zamerali na ingrediencie, ktoré najlepšie zodpovedajú ich potrebám. Obmedzili sme obsah obilnín a nahradili ich vlákninou, ktorá je pre kone ďaleko prirodzenejšie.

Náš výskum

V De Heus neustále zdokonaľujeme vlastné programy pre výživu jednotlivých druhov zvierat, aby sme dosiahli najlepších možných výsledkov. Vykonávame štúdie vo vlastných výskumných a vývojových zariadeniach v rôznych krajinách. Naše praktické skúsenosti a programy sú následne využívané v miestnych chovoch po celom s

Viac o našich výskumných programoch