Fit!

Program "šitý na mieru '' danému chovu

Fit! Program pre nosnice

Fit! je program snažiaci sa najlepším možným spôsobom reagovať na požiadavky nosníc, bez ohľadu na typ hybrida, druh výroby, úroveň produkcie, a to aj v prípade nie úplne optimálneho zdravotného stavu kŕdľa. Jeho jedinečnosť na trhu spočíva v tom, že má komplexný prístup k aktuálnym, individuálnym požiadavkám jednotlivých produkčných kŕdľov.

V rámci Fit! programu ponúkame chovateľom nosníc "krmivá šitá na mieru danému chovu". A to prostredníctvom špeciálnej konštrukcie dvoch vzájomne sa doplňujúcich pilierov. Prvý pilier tvorí kompletné krmivo, druhým pilierom je systém doplnkov aditív.

 

Kvalita surovín

Vďaka dôkladnej vstupnej kontrole surovín, ktoré sú osvedčené a kvalitné, a moderné výrobné technológie, sú tieto krmivá úplne bezpečné pre sliepky aj ľudí, a to ako pre personál farmy, ako aj pre konečného spotrebiteľa vajec.

Vzhľadom k vysokým požiadavkám na kvalitu v rámci Fit! programu sú tieto krmivá efektívne aj pri veľmi dlhých obdobiach produkcia až do 90 týždňov veku, pri zachovaní maximálnej možnej výroby vajec a dobrého zdravotného stavu sliepok.

Ing. Jan Strašifták

Manažér sektoru hydiny

Spojte sa s našimi špecialistami

Sme pripravení Vám pomôcť

Kontaktujte nás