Ovce a kozy

V De Heus máme bohaté skúsenosti s výživou oviec a kôz a taktiež široké možnosti použitia vstupných surovín. Pre chovateľov oviec a kôz sme pripravili sortiment štartérových a produkčných zmesí, ktoré spĺňajú požiadavky chovateľov v tomto regióne.

Krmivá De Heus prispievajú k výnosnej, zdravej a udržateľnej farme.

Ing. Alojz Timko
Špecialista pre ovce a kozy
Ing. Alojz Timko
Špecialista pre ovce a kozy

Produkty a služby pre ovce a kozy

Spoločne s našimi špecialistami

Naši špecialisti v sektore prežúvavcov sú aktívny, majú podnikateľského ducha a vždy hľadajú zlepšenie a vhodné riešenia pre Vaše vyššie výnosy. Ich skúsenosti a náš prístup sú integrované do nášho poradenstva. De Heus produkty pre hovädzí dobytok, kŕmne rady a naša dlhoročná prax Vám zaručí, že Vám správne poradíme k dosiahnutiu čo najlepších výsledkov a najvyššiu rovnováhy vo Vašom podnikaní.

Ďalšie produkty a služby

Pomáhame dosiahnuť Vašich farmárskych cieľov

Každý deň prináša mnoho výziev súvisiacich s udržiavaním zdravia zvierat v jednotlivých životných fázach ako je reprodukcia, chov, rast a výkrm alebo výber a ponuka najlepšie kŕmnej dávky, krmivá a pod. Sme tu, aby sme podporili konkrétne potreby Vašej farmy! Po analýze a diskusii o Vašich cieľoch Vám náš špecialista poskytne praktické riešenie na mieru Vašej farme, ktoré zaistia zlepšenie výkonnosti Vašej farmy.

  • dobrý štart
  • vyrovnaný rast

Náš výskum

V De Heus neustále zdokonaľujeme vlastné programy pre výživu jednotlivých druhov zvierat, aby sme dosiahli najlepších možných výsledkov. Vykonávame štúdie vo vlastných výskumných a vývojových zariadeniach v rôznych krajinách. Naše praktické skúsenosti a programy sú následne využívané v miestnych chovoch po celom s

Viac o našich výskumných programoch

Spolupráca na farme, tým je De Heus výnimočné

Náš prístup založený na každodenné prítomnosti na farmách nám poskytuje cenné poznatky a postrehy pre podporu ďalších tisícov fariem po celom svete.

Viac o našom prístupe

Kvalita vo všetkých našich činnostiach

Kvalita je kľúčová. Už viac ako 100 rokov je pre nás hlavnou prioritou. Všetky naše výrobné závody spĺňajú najnovšie štandardy kvality a túto zásadu aplikujeme aj v našom výskume, procesoch a všetkých produktoch.

Viac o kvalite