MÄSOVÝ DOBYTOK

Chcete zdravší dobytok? Zdravý dobytok je plodnejší a rastie rýchlejšie. Produktívne a zdravé stádo je dôležité z hľadiska ekonomiky aj z hľadiska udržateľnosti. De Heus ponúka výživové a riadiace programy pre všetky aspekty týkajúce sa krmív a chovu dobytka. Chovajte na Vašej farme produktívne a zdravé stádo.

Prispievame k výnosnej, zdravej a udržateľnej farme

Ing. Rudolf Kundrát
Manažér pre dobytok
Ing. Rudolf Kundrát
Manažér pre dobytok

Pomáhame Vám dosiahnuť ciele Vašej farmy

Každý deň prináša mnoho výziev súvisiacich s udržiavaním zdravia zvierat v jednotlivých fázach chovu ako je reprodukcia, chov, rast a výkrm, alebo výber a ponuka lepšej kŕmnej dávky, krmiva a pod. Sme tu, aby sme podporili konkrétne potreby Vašej farmy! Po analýze a diskusii o Vašich cieľoch Vám náš špecialista poskytne praktické riešenie na mieru Vašej farme, ktoré zaistí zlepšenie výkonnosti Vašej farmy.

  • Maximalizovaný podiel mäsa v kg
  • Dobre vyvinuté jalovice
  • Lepšia plodnosť Vášho stáda

KRMIVÁ A SLUŽBY PRE FARMOVÉ CHOVY DOBYTKA

Spoločne s našimi špecialistami na dobytok

Naši špecialisti na hovädzí dobytok sú aktívni, majú podnikateľského ducha a vždy hľadajú zlepšenie a vhodné riešenia pre Vaše vyššie výnosy. Ich skúsenosti a náš prístup sú integrované do nášho poradenstva. De Heus produkty pre dobytok, kŕmne rady a naša dlhoročná prax Vám zaručí, že Vám správne poradíme k dosiahnutiu čo najlepších výsledkov a najvyššej rovnováhy vo Vašom podnikaní.

Ďalšie produkty a služby

Objemové krmivá

K ekonomicky úspešnému výkrmu dobytka je nevyhnutné plne využiť rastový potenciál chovaných zvierat. Kvalitné objemové krmivá zabezpečujúce dostatočne intenzívny rast nie sú vždy dostupné v požadovanej miere a preto sa kŕmne zmesi môžu líšiť podľa dostupných objemových krmív na farme.

Zistite viac

Často kladené otázky

Poznáme odpovede na Vaše otázky

Hlavnými výdajmi sú nákup Vašich zvierat a krmivo, ktoré zvieratá žerú. Je dôležité kupovať dobre vyvinuté zvieratá za dobrú nákupnú cenu. Dobre vyvinuté a zdravé zvieratá lepšie rastú sa sú výnosnejšie. Tieto zvieratá vyžadujú vyváženú kŕmnu dávku pre bezpečné trávenie a optimálnu produkciu.

Požiadajte o radu niektorého z našich špecialistov na hovädzí dobytok

Áno, tekuté krmivo zlepší rast Vašich teliat a vy optimálne využijete ich rastový potenciál. Mladé zvieratá sú vo svojom raste efektívnejšie. Suplementácia zvyšuje rast vašich teliat, zvyšuje vývoj ich bachora a príjem krmiva.

Podívejte se na naše produktPozrite sa na naše produkty pre teľatáy pro telata

Krmivo je základom pre ziskový a udržateľný výkrm hovädzieho dobytka. Zásadný je management riadenia pastvín a pasenie stáda. V priebehu roka sa dostupnosť pastvy a jej kvalita značne líši. Pre optimálne využitie pastvy je pre zachovanie produktivity a ziskovosti nevyhnutný plán pastvy so správnym doplňovaním živín.

Viac o managemente objemových krmív

Reprodukčný výkon je základom pre operáciu kravy / teľaťa. S našim plánom Reprobeef ponúka De Heus plán výživy s poradenstvom v oblasti riadenia, ktorý má vyriešiť kľúčové problémy ovplyvňujúce reprodukčný výkon.

Opýtajte sa konkrétnejšie jedného z našich špecialistov na hovädzí dobytok