Teľatá a jalovice

Mladá populácia je budúcnosťou Vašej mliečne farmy. Odchov mláďat má veľký význam pre zdravé stádo dojníc s vysokou celoživotnou produkciou. De Heus ponúka programy výživy a starostlivosti pre všetky aspekty týkajúce sa teliat a jalovíc.

Zvieratá s vysokou celoživotnou úžitkovosťou

Ing. Rudolf Kundrát
Manažér pre dobytok
Ing. Rudolf Kundrát
Manažér pre dobytok

Pomáhame dosiahnuť Vaše farmárske ciele pri odchove teliat a jalovíc

Každý deň prináša mnoho výziev súvisiacich s udržiavaním zdravia zvierat v jednotlivých životných fázach ako je reprodukcia, chov, rast a výkrm alebo výber a ponuka najlepšej kŕmnej dávky, krmiva a pod.. Sme tu, aby sme podporili konkrétne potreby Vašej farmy! Po analýze a diskusii o Vašich cieľoch Vám náš špecialista poskytne praktické riešenie na mieru Vašej farme, ktoré zaistí zlepšenie výkonnosti Vašej farmy.

  • dobrý štart
  • vyrovnaný rast
  • dobre vyvinuté jalovice

Krmivá a služby pre teľatá a jalovice

Spoločne s našimi špecialistami

Naši špecialisti na hovädzí dobytok sú aktívny, majú podnikateľského ducha a vždy hľadajú zlepšenie a vhodné riešenia pre Vaše vyššie výnosy. Ich skúsenosti a náš prístup sú integrované do nášho poradenstva. De Heus produkty pre hovädzí dobytok, kŕmne rady a naša dlhoročná prax Vám zaručí, že Vám správne poradíme k dosiahnutiu čo najlepších výsledkov a najvyššej rovnováhy vo Vašom podnikaní.

Ďalšie produkty a služby

Chované teľatá sa stávajú jalovicami vďaka Kaliber plánu

Ako chovateľ dojníc nepretržite pracujete na tom, aby Vaše dojnice boli zdravé a optimálne produkovali. O to ide u zvierat s vysokou celoživotnou úžitkovosťou. Zvieratá s dobrým vývojom skeletu bez tuku majú vyššiu celoživotnú produkciu. Hovoríme im jalovice, jalovice s Kalibrom!

Viacej o Kaliber pláne


Často kladené otázky

Poznáme odpovede na Vaše otázky

Aby sa z jalovice stala dobre vyvinutá a produktívna krava, je pri jej odchove dôležitých nielen prvých 6 mesiacov, ale celé obdobie od narodenia do pôrodu. V každej fáze života Vašich jalovíc sú iné nutričné ​​potreby. Plán odchovu teliat Kaliber Plán spĺňa požiadavky Vašich jalovíc v každej fáze života. Plán odchovu Kaliber poskytuje optimálnu stratégiu kŕmenia, ktorá vyhovuje Vašej konkrétnej situácii na farme. Vďaka tomu budete správne odchovávať jalovice s Kalibrom!

Dobrý manažment mledziva zaisťuje zdravý štart do života Vašich teliat. Poskytnutie dostatočného množstva vysoko kvalitného mledziva zvyšuje imunitu a znižuje riziko hnačky.

Prečítať viac o tejto téme