Poultry Performance Plan

Koncept výživy brojlerov

Poultry Performance Plan

Naša spoločnosť De Heus vyvinula pre výkrm brojlerov jedinečnú stratégiu- koncept výživy brojlerov POUTRY PERFORMANCE PLAN (PPP).

Ide o systém kŕmenia brojlerových kurčiat s prihliadnutím na špecifiká individuálnych potrieb každého klienta, s cieľom dosiahnutia maximálnych výsledkov výroby.


Produkty konceptu Poultry Performance Plan

V rámci PPP dnes ponúkame chovateľom brojlerov 3, vzájomne medzi sebou kombinovateľné, živinové úrovne kompletných krmív pre brojlerov.

  • Br Top
  • Br Plus
  • Br Pro

Granulovaná, sypká, standard aj NON GMO

V rámci týchto 3 živinových úrovní kompletných krmív, ponúkame krmivá granulované, štandardné a aj v NON GMO štandarde, krmivá v sypkej variante a tiež novo vytvorené  krmivá  granulované s podielom celej pšenice s názvom PlusMIX.

Našim cieľom je doporučiť pre daný chov efektívnu kombináciu medzi krmivami z našich rád Top, Plus a Pro tak, aby bolo zaistené dosiahnutie ekonomických cieľov výsledkov produkcie, a to aj s ohľadom na podporu welfare vykrmovaných kurčiat.


Kontaktujte nás

Zaujíma Vás program PPP pre výkrm brojlerov? Chcete pomôcť s nastavením optimálneho kŕmneho plánu? Naši špecialisti sú pripravení vyhodnotiť výsledky minulého výkrmového cyklu a stanovených cieľov a navrhnúť vám prípadné úpravy, tak aby ste dosiahli čo najlepšie ekonomické výsledky.